Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
30.03.2017

Збори прокурорів прокуратури Черкаської області

 
 
 
18 квітня 2017 року об 14.00 годині відбудуться збори прокурорів прокуратури Черкаської області для обрання трьох делегатів на всеукраїнську конференцію прокурорів.
 
 
Для участі у зборах запрошуються усі прокурорсько-слідчі працівники прокуратури Черкаської області.
 
Місце проведення зборів – актова зала прокуратури Черкаської області (бульв. Шевченка, 286, 3 поверх).
 
Початок реєстрації учасників зборів о 13.00 годині. Задля своєчасного відкриття зборів слід прибути завчасно, але не пізніше 13.30 години.
 
Для проходження реєстрації необхідно пред’явити службове посвідчення.
 
Явка прокурорсько-слідчих працівників на збори є обов’язковою. Про поважні причини неможливості прибути на збори працівники мають завчасно повідомляти безпосередніх керівників, а останні – організаційний комітет.
 
До 14 квітня 2017 року проводиться прийом документів від прокурорсько-слідчих працівників прокуратури Черкаської області, які бажають бути обраними на зборах прокурорів прокуратури Черкаської області делегатами на всеукраїнську конференцію прокурорів.
 
Кандидатом у делегати на конференцію може бути будь-який прокурорсько-слідчий працівник прокуратури Черкаської області, котрий сам виявив бажання або погодився з пропозицією колег, колективу чи керівництва структурного підрозділу стати кандидатом у делегати на конференцію.
 
 
Перелік документів для кандидатів у делегати:
 
 
- копія службового посвідчення прокурора;
 
- інформаційна довідка (зразок документа);
 
- письмова згода на обробку персональних даних та їх оприлюднення відповідно до вимог законодавства (зразок документа).
 
 
Прийом документів проводитиметься з 9.00 до 18.00 години (у робочі дні) за адресою: бульв. Шевченка, 286, каб. 223 (тел. 31-15-23).
 
 
У зв’язку з необхідністю забезпечення завчасного виготовлення бюлетенів для голосування прийом документів від кандидатів після 14 квітня 2017 року не здійснюватиметься.
 
 
Проведення зборів прокурорів прокуратури Черкаської області відбуватиметься за таким порядком.
 
 
На початку роботи зборів шляхом відкритого голосування простою більшістю голосів будуть обиратися голова та секретар зборів, а також члени лічильної комісії (не менше 3 осіб).
 
 
На зборах буде оголошено інформації про кандидатів у делегати на всеукраїнську конференцію прокурорів.
 
 
Кандидати у делегати за бажанням матимуть право виступу на зборах до початку голосування. Також учасники зборів зможуть поставити запитання кандидатам.
 
 
Після завершення розгляду та обговорення кандидатур кожен учасник зборів отримає бюлетень, у якому прізвища, ім’я, по батькові кандидатів у делегати на конференцію будуть розміщені в алфавітному порядку.
 
 
Під час таємного голосування у бюлетені проставляються відмітки навпроти не більше трьох прізвищ кандидатів у делегати на конференцію. Бюлетені, в яких буде проставлено відмітки навпроти більше ніж трьох прізвищ кандидатів у делегати, а також бюлетені невстановленого зразка вважатимуться недійсними.
 
 
Обраним вважатиметься кандидат у делегати, який отримав більшість голосів від загальної кількості працівників, тобто 50 відсотків +1 голос від загальної штатної чисельності прокурорсько-слідчих працівників прокуратури Черкаської області.
 
 
У разі неподолання жодним із кандидатів відповідного відсоткового бар’єру проводитиметься повторне голосування. За умови подолання відсоткового бар’єру відповідними кандидатами та набрання ними однакової кількості голосів, також буде проводитися повторне таємне голосування стосовно цих кандидатів.
 
 
За результатами голосування складається протокол підрахунку голосів, який підписують усі члени лічильної комісії.
 
 
Результати голосування оголошуються на зборах прокурорів прокуратури Черкаської області.
 
 
 
 
Організаційний комітет з питань забезпечення проведення
зборів прокурорів прокуратури Черкаської області»

кількість переглядів: 2091