Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 

Шевцова Катерина Володимирівна


Керівник Черкаської обласної прокуратури

Народилася 20 серпня 1982 року у м. Харкові.

Вищу освіту здобула в Національній юридичній академії України імені Ярослава Мудрого.

В органах прокуратури працює з 2004 року.

Розпочала трудову діяльність на посаді помічника Харківського міжрайонного транспортного прокурора. Згодом працювала помічником прокурора м. Харкова, помічником та старшим помічником Харківського міжрайонного природоохоронного прокурора, старшим прокурором Харківської міжрайонної природоохоронної прокуратури, Харківської міжрайонної прокуратури з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері, прокурором та старшим прокурором відділів Харківської обласної прокуратури, заступником прокурора Ленінського району
м. Харкова, керівником та першим заступником Харківської місцевої прокуратури
№ 1, керівником Дергачівської окружної прокуратури Харківської області. Обіймала посаду заступника керівника Вінницької обласної прокуратури.

Наказом Генерального прокурора з 31 жовтня 2023 року призначена керівником Черкаської обласної прокуратури.

Нагороджена нагрудним знаком «За сумлінну службу в органах прокуратури».

Має науковий ступінь кандидата юридичних наук.


Голинський Ярослав Олегович


Перший заступник керівника Черкаської обласної прокуратури

Народився 20 квітня 1985 року у м. Тернополі.

Вищу освіту здобув у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

В органах прокуратури працює з 2007 року.

Розпочав трудову діяльність на посаді помічника прокурора Подільського району міста Києва. У подальшому працював прокурором відділу захисту інтересів громадян і держави у сфері земельних відносин, старшим помічником прокурора Київської області з питань захисту інтересів громадян та держави при виконанні судових рішень, начальником відділу захисту інтересів громадян та держави при виконанні судових рішень управління представництва, захисту інтересів громадян та держави в суді прокуратури Київської області, прокурором Володарського району Київської області, начальником відділу правозахисної діяльності, протидії корупції та злочинності у сфері транспорту прокуратури Закарпатської області, прокурором відділу нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ при провадженні досудового розслідування та підтримання державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури Київської області, старшим прокурором прокуратури Київської області з питань забезпечення доступу до публічної інформації, начальником відділу організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів прокуратури Київської області.

Обіймав посади заступника прокурора Волинської та Київської областей. Очолював прокуратуру Полтавської області.

Працював прокурором відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання публічного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів Національною поліцією України та органами, які ведуть боротьбу з організованою та транснаціональною злочинністю Полтавської обласної прокуратури, прокурором відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Мелітополі, що поширює свою діяльність на Автономну Республіку Крим та місто Севастополь прокуратури Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

Наказом Генерального прокурора з 17 листопада 2023 року призначений першим заступником керівника Черкаської обласної прокуратури.


Пидорич Сергій Миколайович


Заступник керівника Черкаської обласної прокуратури

Народився 26 грудня 1984 року у м. Черкаси.

У 2007 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого.

Свою трудову діяльність в органах прокуратури розпочав з травня 2007 року на посаді виконувача обов’язків старшого слідчого прокуратури Соснівського району м. Черкаси.

Працював на посадах старшого слідчого та слідчого прокуратури Соснівського району м. Черкаси, помічника прокурора Соснівського району м. Черкаси.

У подальшому обіймав посади прокурора та начальника відділу нагляду за додержанням законів органами податкової міліції при провадженні оперативно - розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно - розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство, начальника відділу нагляду за додержанням законів органами податкової міліції управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні, начальника відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування органами внутрішніх справ та підтримання державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні, Шевченківського прокурора з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері Черкаської області, прокурора міста Черкаси, начальника відділу нагляду за додержанням законів органами податкової міліції управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні, начальника відділу нагляду за додержанням законів органами фіскальної служби управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Черкаської області.

З грудня 2019 року обіймав посаду начальника управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Черкаської області.

З 04 червня 2020 року призначений на посаду заступника прокурора Черкаської області, а з 20 жовтня 2020 року - заступник керівника Черкаської обласної прокуратури.

За сумлінне виконання своїх службових обов’язків неодноразово заохочувався Генеральним прокурором України та прокурором Черкаської області.

Нагороджений нагрудними знаками «За сумлінну службу в органах прокуратури» та «Почесний працівник прокуратури України».


Торопчин Станіслав Олегович


Заступник керівника Черкаської обласної прокуратури

Народився 11 травня 1984 року в м. Харцизьк Донецької області.

У 2006 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого. Має вчений ступінь кандидата юридичних наук.

Трудову діяльність розпочав в органах прокуратури Донецької області у 2006 році на посаді помічника прокурора Амвросіївського району. У подальшому працював в органах прокуратури Київської області на посадах помічника та старшого помічника Баришівського міжрайонного прокурора, прокурора і старшого прокурора відділу прокуратури області, заступника прокурора Обухівського району, старшого прокурора Васильківської міжрайонної прокуратури, заступника Броварського міжрайонного прокурора.

Обіймав посади заступника та першого заступника прокурора м. Кременчука, прокурора Кременчуцької місцевої прокуратури Полтавської області, слідчого в особливо важливих справах другого слідчого відділу слідчого управління прокуратури м. Києва.

 Упродовж 2016-2023 років працював в Генеральній прокуратурі України та Офісі Генерального прокурора. Обіймав адміністративні посади начальника відділу, заступника начальника Департаменту нагляду за органами безпеки, фіскальною та прикордонною службами – начальника управління, начальника управління.

З 14 вересня 2023 року призначений заступником керівника Черкаської обласної прокуратури.

Нагороджений нагрудними знаками «За сумлінну службу в органах прокуратури» та «Почесний працівник прокуратури України».