Гриценко Сергій Миколайович


Керівник Черкаської обласної прокуратури

Народився 4 червня 1973 року в м. Коростень Житомирської області.

У 1995 році закінчив Київський державний університет імені Тараса Шевченка.

Прокурорську діяльність розпочав в органах прокуратури Житомирської області у 1997 році на посаді стажиста прокуратури м. Житомира. У подальшому обіймав посади помічника прокурора Житомирського району, прокурора відділу нагляду за додержанням і застосуванням законів прокуратури Житомирської області, помічника прокурора Житомирського району, прокурора Малинського району та Корольовського району м. Житомира, першого заступника прокурора  м. Житомира, заступника прокурора Донецької області.

Упродовж 2014-2015 років працював у Генеральній прокуратурі України заступником начальника управління нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією, Головного управління захисту прав і свобод громадян, інтересів держави,  нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією,  та Головного управління  процесуального керівництва та нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією, у сфері транспорту та у кримінальних провадженнях слідчих органів прокуратури.

У 2015-2022 роках обіймав посади заступника прокурора Хмельницької області та першого заступника керівника Хмельницької обласної прокуратури.

З 15 липня 2022 року призначений керівником Черкаської обласної прокуратури.

Нагороджений нагрудними знаками «Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури» ІІ ступеня та «Почесний працівник прокуратури України».

Указом Президента України нагороджено орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.


Сидор Остап Ігорович


Перший заступник керівника Черкаської обласної прокуратури

Народився 2 вересня 1981 року у с. Стара Сіль, Старосамбірського району Львівської області.

У 2005 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого.

Свою трудову діяльність в органах прокуратури розпочав з липня 2005 року на посадах помічника прокурора та старшого помічника прокурора Пустомитівського району Львівської області. У подальшому перебував на посаді помічника Львівського міжрайонного природоохоронного прокурора.

Упродовж 2010-2018 років працював у прокуратурі Львівської області на посадах прокурора відділу нагляду за додержанням природоохоронного та земельного законодавства, прокурора та старшого прокурора відділу захисту прав громадян та інтересів держави в екологічній сфері управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави, прокурора і старшого прокурора відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування органами внутрішніх справ та підтримання державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні, прокурора відділу та начальника відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання державного обвинувачення управління нагляду у кримінальному провадженні.

З лютого 2018 року обіймав посаду заступника прокурора Рівненської області, а з лютого 2020 року - посаду першого заступника прокурора Черкаської області.

З 18 вересня 2020 року призначений першим заступником керівника Черкаської обласної прокуратури.

За сумлінне виконання своїх службових обов’язків неодноразово заохочувався Генеральним прокурором України та прокурором Львівської області.

Нагороджений нагрудним знаком «Почесний працівник прокуратури України».


Пидорич Сергій Миколайович


Заступник керівника Черкаської обласної прокуратури

Народився 26 грудня 1984 року у м. Черкаси.

У 2007 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого.

Свою трудову діяльність в органах прокуратури розпочав з травня 2007 року на посаді виконувача обов’язків старшого слідчого прокуратури Соснівського району м. Черкаси.

Працював на посадах старшого слідчого та слідчого прокуратури Соснівського району м. Черкаси, помічника прокурора Соснівського району м. Черкаси.

У подальшому обіймав посади прокурора та начальника відділу нагляду за додержанням законів органами податкової міліції при провадженні оперативно - розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно - розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство, начальника відділу нагляду за додержанням законів органами податкової міліції управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні, начальника відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування органами внутрішніх справ та підтримання державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні, Шевченківського прокурора з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері Черкаської області, прокурора міста Черкаси, начальника відділу нагляду за додержанням законів органами податкової міліції управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні, начальника відділу нагляду за додержанням законів органами фіскальної служби управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Черкаської області.

З грудня 2019 року обіймав посаду начальника управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Черкаської області.

З 04 червня 2020 року призначений на посаду заступника прокурора Черкаської області, а з 20 жовтня 2020 року - заступник керівника Черкаської обласної прокуратури.

За сумлінне виконання своїх службових обов’язків неодноразово заохочувався Генеральним прокурором України та прокурором Черкаської області.

Нагороджений нагрудним знаком «За сумлінну службу в органах прокуратури».


Заступник керівника Черкаської обласної прокуратури


Заступник керівника Черкаської обласної прокуратури