старший радник юстиції

Воронін Олександр Володимирович


Прокурор Черкаської області

Народився 1 січня 1975 року у м. Києві. У 1999 році закінчив Львівський державний університет імені Івана Франка, а у 2005 році Львівську комерційну академію.

Свою трудову діяльність в органах прокуратури розпочав з березня 1999 року на посаді стажиста помічника прокурора Тернопільського району Тернопільської області.

Працював на посадах помічника прокурора Галицького району та слідчого прокуратури Галицького району міста Львова, помічника прокурора міста Львова, прокурора відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ, державної митної служби та прикордонної охорони при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства прокуратури Львівської області.

У подальшому обіймав посади заступника прокурора Жовківського району, начальника відділу нагляду за додержанням законів органами податкової міліції при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Львівської області, прокурора Франківського району міста Львова, заступника військового прокурора Західного регіону України - начальника управління нагляду за законністю оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства, начальника управління представництва інтересів громадян та держави в суді прокуратури Львівської області, заступника прокурора Рівненської області та заступника прокурора Чернівецької області.

З 13 грудня 2019 року призначений на посаду прокурора Черкаської області.

За сумлінне виконання своїх службових обов’язків неодноразово заохочувався Генеральним прокурором України.

Нагороджений нагрудним знаком «Почесний працівник прокуратури України».

 


старший радник юстиції

Сидор Остап Ігорович


Перший заступник прокурора Черкаської області

Народився 02 вересня 1981 року у с. Стара Сіль, Старосамбірського району Львівської області.

У 2005 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого.

Свою трудову діяльність в органах прокуратури розпочав з липня 2005 року на посадах помічника прокурора та старшого помічника прокурора Пустомитівського району Львівської області. У подальшому перебував на посаді помічника Львівського міжрайонного природоохоронного прокурора.

Упродовж 2010-2018 років працював у прокуратурі Львівської області на посадах прокурора відділу нагляду за додержанням природоохоронного та земельного законодавства, прокурора та старшого прокурора відділу захисту прав громадян та інтересів держави в екологічній сфері управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави, прокурора і старшого прокурора відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування органами внутрішніх справ та підтримання державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні, прокурора відділу та начальника відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання державного обвинувачення управління нагляду у кримінальному провадженні.

З лютого 2018 року обіймав посаду заступника прокурора Рівненської області.

З 10 лютого 2020 року призначений на посаду першого заступника прокурора Черкаської області.

За сумлінне виконання своїх службових обов’язків неодноразово заохочувався Генеральним прокурором України та прокурором Львівської області.


старший радник юстиції

Павленко Володимир Володимирович


Заступник прокурора Черкаської області

Павленко В.В. народився у 1976 році в с. Новий Биків, Бобровицького району, Чернігівської області.

У 2000 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого.

Свою  трудову діяльність в органах прокуратури Павленко В.В.  розпочав у 2000 році на посаді слідчого прокуратури Бобровицького району Чернігівської області.

У подальшому працював старшим слідчим та слідчим в особливо важливих справах слідчого відділу прокуратури м. Чернігова, прокурором відділу нагляду за розслідуванням кримінальних справ слідчими органів прокуратури Чернігівської області, прокурором відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими установами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю прокуратури Київської області.

З 2009 року обіймав посади заступника Фастівського міжрайонного прокурора Київської області, старшого прокурора відділу нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ при розслідуванні злочинів проти життя управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство   прокуратури Київської області, старшого прокурора відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування органами внутрішніх справ та підтримання державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні  прокуратури Київської області, начальника відділу з розслідування корупційних кримінальних правопорушень управління нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією прокуратури Київської області.

З жовтня 2013 року перебував на посаді начальника другого слідчого відділу слідчого управління прокуратури Київської області.

25 червня 2015 року Генеральним прокурором України призначений на посаду заступника прокурора Черкаської області.

05 серпня 2016 року Генеральним прокурором України призначений на посаду першого заступника прокурора Черкаської області - начальником управління нагляду у кримінальному провадженні.


старший радник юстиції

Мироненко Олександр Вікторович


Заступник прокурора Черкаської області

 

Мироненко О. В. народився  13 липня 1971 року в  с. Мезенівка Краснопільського району Сумської області.

У 2002  році закінчив Національний університет внутрішніх справ та у 2009 році – Національну  академію прокуратури України.

Свою  трудову  діяльність  в органах прокуратури розпочав з червня 2002 року на посадах помічника та старшого помічника прокурора міста Суми. У подальшому працював прокурором відділу нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства, прокурором відділу захисту майнових, інших особистих прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури Сумської області. Перебував на посадах заступника прокурора Ковпаківського району міста Суми та Шосткінського міжрайонного прокурора Сумської області.

З травня  2011 по серпень 2012 року працював у Головному управлінні кадрового забезпечення на посадах прокурора та старшого прокурора відділу роботи з кадрами, старшого прокурора відділу штатів та дисциплінарної практики управління кадрів Генеральної прокуратури  України.

Упродовж серпня 2012 року - квітня 2014 року очолював кадровий підрозділ прокуратури Вінницької області.

У подальшому обіймав посади старшого прокурора відділу, заступника начальника відділу роботи з кадрами територіальних прокуратур управління кадрового забезпечення Головного управління кадрів та забезпечення діяльності органів прокуратури, заступника начальника управління наглядової діяльності у кримінальних провадженнях слідчих органів прокуратури Головного управління процесуального керівництва та нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією, у сфері транспорту та у кримінальних провадженнях слідчих органів прокуратури Генеральної прокуратури України.
З 02 квітня 2015 року призначений заступником прокурора Черкаської області.

За сумлінне виконання своїх службових обов’язків неодноразово заохочувався Генеральним прокурором України.

Нагороджений нагрудним знаком "Почесний працівник прокуратури України".


старший радник юстиції

Носенко Віктор Олексійович


Заступник прокурора Черкаської області

 

Носенко В.О. народився у 1977 році в смт. Городниця Новоград-Волинського району Житомирської області.

У 2001 році закінчив Харківський державний педагогічний університет імені Г.Сковороди, а у 2008 році – Національну академію прокуратури України.

Свою трудову діяльність в органах прокуратури розпочав з лютого 2002 року на посаді старшого помічника Золотоніського міжрайонного прокурора Черкаської області.

В подальшому працював старшим помічником прокурора м. Черкаси Черкаської області, прокурором відділу нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання  та досудове слідство прокуратури Черкаської області, прокурором відділу роботи з кадрами прокуратури Черкаської області.

З 2007 року обіймав посади начальника відділу нагляду за додержанням законів органами податкової міліції при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство, начальника управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство, начальника управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури Черкаської області, заступника Золотоніського міжрайонного прокурора Черкаської області, прокурора Черкаського району Черкаської області

З квітня 2015 року по липень 2016 року очолював прокуратуру Чернігівської області.

З 08 серпня 2016 року наказом Генерального прокурора України призначений на посаду заступника прокурора Черкаської області.

Нагороджений нагрудним знаком "Почесний працівник прокуратури України".