старший радник юстиції

Воронін Олександр Володимирович


Керівник Черкаської обласної прокуратури

Народився 1 січня 1975 року у м. Києві. У 1999 році закінчив Львівський державний університет імені Івана Франка, а у 2005 році Львівську комерційну академію.

Свою трудову діяльність в органах прокуратури розпочав з березня 1999 року на посаді стажиста помічника прокурора Тернопільського району Тернопільської області.

Працював на посадах помічника прокурора Галицького району та слідчого прокуратури Галицького району міста Львова, помічника прокурора міста Львова, прокурора відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ, державної митної служби та прикордонної охорони при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства прокуратури Львівської області.

У подальшому обіймав посади заступника прокурора Жовківського району, начальника відділу нагляду за додержанням законів органами податкової міліції при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Львівської області, прокурора Франківського району міста Львова, заступника військового прокурора Західного регіону України - начальника управління нагляду за законністю оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства, начальника управління представництва інтересів громадян та держави в суді прокуратури Львівської області, заступника прокурора Рівненської області та заступника прокурора Чернівецької області.

З 13 грудня 2019 року обіймав посаду прокурора Черкаської області, а з 11 вересня 2020 року призначений на посаду керівника Черкаської обласної прокуратури.

За сумлінне виконання своїх службових обов’язків неодноразово заохочувався Генеральним прокурором України.

Нагороджений нагрудним знаком «Почесний працівник прокуратури України».


старший радник юстиції

Сидор Остап Ігорович


Перший заступник керівника Черкаської обласної прокуратури

Народився 2 вересня 1981 року у с. Стара Сіль, Старосамбірського району Львівської області.

У 2005 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого.

Свою трудову діяльність в органах прокуратури розпочав з липня 2005 року на посадах помічника прокурора та старшого помічника прокурора Пустомитівського району Львівської області. У подальшому перебував на посаді помічника Львівського міжрайонного природоохоронного прокурора.

Упродовж 2010-2018 років працював у прокуратурі Львівської області на посадах прокурора відділу нагляду за додержанням природоохоронного та земельного законодавства, прокурора та старшого прокурора відділу захисту прав громадян та інтересів держави в екологічній сфері управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави, прокурора і старшого прокурора відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування органами внутрішніх справ та підтримання державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні, прокурора відділу та начальника відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання державного обвинувачення управління нагляду у кримінальному провадженні.

З лютого 2018 року обіймав посаду заступника прокурора Рівненської області, а з лютого 2020 року - посаду першого заступника прокурора Черкаської області.

З 18 вересня 2020 року призначений першим заступником керівника Черкаської обласної прокуратури.

За сумлінне виконання своїх службових обов’язків неодноразово заохочувався Генеральним прокурором України та прокурором Львівської області.