старший радник юстиції

Воронін Олександр Володимирович


Прокурор Черкаської області

Народився 1 січня 1975 року у м. Києві. У 1999 році закінчив Львівський державний університет імені Івана Франка, а у 2005 році Львівську комерційну академію.

Свою трудову діяльність в органах прокуратури розпочав з березня 1999 року на посаді стажиста помічника прокурора Тернопільського району Тернопільської області.

Працював на посадах помічника прокурора Галицького району та слідчого прокуратури Галицького району міста Львова, помічника прокурора міста Львова, прокурора відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ, державної митної служби та прикордонної охорони при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства прокуратури Львівської області.

У подальшому обіймав посади заступника прокурора Жовківського району, начальника відділу нагляду за додержанням законів органами податкової міліції при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Львівської області, прокурора Франківського району міста Львова, заступника військового прокурора Західного регіону України - начальника управління нагляду за законністю оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства, начальника управління представництва інтересів громадян та держави в суді прокуратури Львівської області, заступника прокурора Рівненської області та заступника прокурора Чернівецької області.

З 13 грудня 2019 року призначений на посаду прокурора Черкаської області.

За сумлінне виконання своїх службових обов’язків неодноразово заохочувався Генеральним прокурором України.

Нагороджений нагрудним знаком «Почесний працівник прокуратури України».

 


старший радник юстиції

Сидор Остап Ігорович


Перший заступник прокурора Черкаської області

Народився 02 вересня 1981 року у с. Стара Сіль, Старосамбірського району Львівської області.

У 2005 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого.

Свою трудову діяльність в органах прокуратури розпочав з липня 2005 року на посадах помічника прокурора та старшого помічника прокурора Пустомитівського району Львівської області. У подальшому перебував на посаді помічника Львівського міжрайонного природоохоронного прокурора.

Упродовж 2010-2018 років працював у прокуратурі Львівської області на посадах прокурора відділу нагляду за додержанням природоохоронного та земельного законодавства, прокурора та старшого прокурора відділу захисту прав громадян та інтересів держави в екологічній сфері управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави, прокурора і старшого прокурора відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування органами внутрішніх справ та підтримання державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні, прокурора відділу та начальника відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання державного обвинувачення управління нагляду у кримінальному провадженні.

З лютого 2018 року обіймав посаду заступника прокурора Рівненської області.

З 10 лютого 2020 року призначений на посаду першого заступника прокурора Черкаської області.

За сумлінне виконання своїх службових обов’язків неодноразово заохочувався Генеральним прокурором України та прокурором Львівської області.


старший радник юстиції

Носенко Віктор Олексійович


Заступник прокурора Черкаської області

Носенко В.О. народився у 1977 році в смт. Городниця Новоград-Волинського району Житомирської області.

У 2001 році закінчив Харківський державний педагогічний університет імені Г.Сковороди, а у 2008 році – Національну академію прокуратури України.

Свою трудову діяльність в органах прокуратури розпочав з лютого 2002 року на посаді старшого помічника Золотоніського міжрайонного прокурора Черкаської області.

В подальшому працював старшим помічником прокурора м. Черкаси Черкаської області, прокурором відділу нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання  та досудове слідство прокуратури Черкаської області, прокурором відділу роботи з кадрами прокуратури Черкаської області.

З 2007 року обіймав посади начальника відділу нагляду за додержанням законів органами податкової міліції при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство, начальника управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство, начальника управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури Черкаської області, заступника Золотоніського міжрайонного прокурора Черкаської області, прокурора Черкаського району Черкаської області

З квітня 2015 року по липень 2016 року очолював прокуратуру Чернігівської області.

З 08 серпня 2016 року наказом Генерального прокурора України призначений на посаду заступника прокурора Черкаської області.

Нагороджений нагрудним знаком "Почесний працівник прокуратури України".


радник юстиції

Пидорич Сергій Миколайович

 


Заступник прокурора Черкаської області

Народився 26 грудня 1984 року у м. Черкаси.

У 2007 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого.

Свою трудову діяльність в органах прокуратури розпочав з травня 2007 року на посаді виконувача обов’язків старшого слідчого прокуратури Соснівського району м. Черкаси.

Працював на посадах старшого слідчого та слідчого прокуратури Соснівського району м. Черкаси, помічника прокурора Соснівського району м. Черкаси.

У подальшому обіймав посади прокурора та начальника відділу нагляду за додержанням законів органами податкової міліції при провадженні оперативно - розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно - розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство, начальника відділу нагляду за додержанням законів органами податкової міліції управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні, начальника відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування органами внутрішніх справ та підтримання державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні, Шевченківського прокурора з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері Черкаської області, прокурора міста Черкаси, начальника відділу нагляду за додержанням законів органами податкової міліції управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні, начальника відділу нагляду за додержанням законів органами фіскальної служби управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Черкаської області.

З грудня 2019 року обіймав посаду начальника управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Черкаської області.

З 04 червня 2020 року призначений на посаду заступника прокурора Черкаської області.

За сумлінне виконання своїх службових обов’язків неодноразово заохочувався Генеральним прокурором України та прокурором Черкаської області.

Нагороджений нагрудним знаком «За сумлінну службу в органах прокуратури».