Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 

Домущей Ігор Валерійович


Керівник Черкаської обласної прокуратури

Народився 30 червня 1976 року в м. Хмельницький.

У 1998 році закінчив Одеську державну юридичну академію, у 2009 році – Національну академію прокуратури України.

Трудову діяльність розпочав в органах прокуратури Миколаївської області у 1998 році. Працював стажистом на посаді слідчого, слідчим і старшим слідчим Вознесенської міжрайонної прокуратури, помічником та старшим помічником прокурора Веселинівського району, прокурором, старшим прокурором, заступником начальника та начальником відділів з нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства управління прокуратури Миколаївської області.

У подальшому обіймав посади прокурора Доманівського району та Корабельного району м. Миколаєва, заступника прокурора Миколаївської області, начальника відділу інформаційних технологій прокуратури  області.

 У 2017-2018 роках працював на посадах прокурора відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях управління прокуратури Запорізької області, прокурора та першого заступника  керівника Мелітопольської місцевої прокуратури.

 Упродовж 2018-2023 років працював в органах прокуратури Одеської області. Обіймав посади прокурора Одеської місцевої прокуратури №1, прокурора, заступника начальника та начальника відділів процесуального керівництва управління з розслідування кримінальних проваджень слідчими органів прокуратури та процесуального керівництва, управління процесуального керівництва досудовим розслідування у кримінальних провадженнях слідчих територіального управління Державного бюро розслідувань та слідчих регіональної прокуратури. З березня 2021 року очолював Болградську окружну прокуратуру.

З 05 червня 2023 року призначений керівником Черкаської обласної прокуратури.

Нагороджений нагрудним знаком «Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури» ІІ ступеня.


Сидор Остап Ігорович


Перший заступник керівника Черкаської обласної прокуратури

Народився 2 вересня 1981 року у с. Стара Сіль, Старосамбірського району Львівської області.

У 2005 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого.

Свою трудову діяльність в органах прокуратури розпочав з липня 2005 року на посадах помічника прокурора та старшого помічника прокурора Пустомитівського району Львівської області. У подальшому перебував на посаді помічника Львівського міжрайонного природоохоронного прокурора.

Упродовж 2010-2018 років працював у прокуратурі Львівської області на посадах прокурора відділу нагляду за додержанням природоохоронного та земельного законодавства, прокурора та старшого прокурора відділу захисту прав громадян та інтересів держави в екологічній сфері управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави, прокурора і старшого прокурора відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування органами внутрішніх справ та підтримання державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні, прокурора відділу та начальника відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання державного обвинувачення управління нагляду у кримінальному провадженні.

З лютого 2018 року обіймав посаду заступника прокурора Рівненської області, а з лютого 2020 року - посаду першого заступника прокурора Черкаської області.

З 18 вересня 2020 року призначений першим заступником керівника Черкаської обласної прокуратури.

За сумлінне виконання своїх службових обов’язків неодноразово заохочувався Генеральним прокурором України та прокурором Львівської області.

Нагороджений нагрудним знаком «Почесний працівник прокуратури України».


Пидорич Сергій Миколайович


Заступник керівника Черкаської обласної прокуратури

Народився 26 грудня 1984 року у м. Черкаси.

У 2007 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого.

Свою трудову діяльність в органах прокуратури розпочав з травня 2007 року на посаді виконувача обов’язків старшого слідчого прокуратури Соснівського району м. Черкаси.

Працював на посадах старшого слідчого та слідчого прокуратури Соснівського району м. Черкаси, помічника прокурора Соснівського району м. Черкаси.

У подальшому обіймав посади прокурора та начальника відділу нагляду за додержанням законів органами податкової міліції при провадженні оперативно - розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно - розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство, начальника відділу нагляду за додержанням законів органами податкової міліції управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні, начальника відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування органами внутрішніх справ та підтримання державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні, Шевченківського прокурора з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері Черкаської області, прокурора міста Черкаси, начальника відділу нагляду за додержанням законів органами податкової міліції управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні, начальника відділу нагляду за додержанням законів органами фіскальної служби управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Черкаської області.

З грудня 2019 року обіймав посаду начальника управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Черкаської області.

З 04 червня 2020 року призначений на посаду заступника прокурора Черкаської області, а з 20 жовтня 2020 року - заступник керівника Черкаської обласної прокуратури.

За сумлінне виконання своїх службових обов’язків неодноразово заохочувався Генеральним прокурором України та прокурором Черкаської області.

Нагороджений нагрудними знаками «За сумлінну службу в органах прокуратури» та «Почесний працівник прокуратури України».


Торопчин Станіслав Олегович


Заступник керівника Черкаської обласної прокуратури

Народився 11 травня 1984 року в м. Харцизьк Донецької області.

У 2006 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого. Має вчений ступінь кандидата юридичних наук.

Трудову діяльність розпочав в органах прокуратури Донецької області у 2006 році на посаді помічника прокурора Амвросіївського району. У подальшому працював в органах прокуратури Київської області на посадах помічника та старшого помічника Баришівського міжрайонного прокурора, прокурора і старшого прокурора відділу прокуратури області, заступника прокурора Обухівського району, старшого прокурора Васильківської міжрайонної прокуратури, заступника Броварського міжрайонного прокурора.

Обіймав посади заступника та першого заступника прокурора м. Кременчука, прокурора Кременчуцької місцевої прокуратури Полтавської області, слідчого в особливо важливих справах другого слідчого відділу слідчого управління прокуратури м. Києва.

 Упродовж 2016-2023 років працював в Генеральній прокуратурі України та Офісі Генерального прокурора. Обіймав адміністративні посади начальника відділу, заступника начальника Департаменту нагляду за органами безпеки, фіскальною та прикордонною службами – начальника управління, начальника управління.

З 14 вересня 2023 року призначений заступником керівника Черкаської обласної прокуратури.

Нагороджений нагрудними знаками «За сумлінну службу в органах прокуратури» та «Почесний працівник прокуратури України».