Воронін Олександр Володимирович


Керівник Черкаської обласної прокуратури

Народився 1 січня 1975 року у м. Києві. У 1999 році закінчив Львівський державний університет імені Івана Франка, а у 2005 році Львівську комерційну академію.

Свою трудову діяльність в органах прокуратури розпочав з березня 1999 року на посаді стажиста помічника прокурора Тернопільського району Тернопільської області.

Працював на посадах помічника прокурора Галицького району та слідчого прокуратури Галицького району міста Львова, помічника прокурора міста Львова, прокурора відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ, державної митної служби та прикордонної охорони при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства прокуратури Львівської області.

У подальшому обіймав посади заступника прокурора Жовківського району, начальника відділу нагляду за додержанням законів органами податкової міліції при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Львівської області, прокурора Франківського району міста Львова, заступника військового прокурора Західного регіону України - начальника управління нагляду за законністю оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства, начальника управління представництва інтересів громадян та держави в суді прокуратури Львівської області, заступника прокурора Рівненської області та заступника прокурора Чернівецької області.

З 13 грудня 2019 року обіймав посаду прокурора Черкаської області, а з 11 вересня 2020 року призначений на посаду керівника Черкаської обласної прокуратури.

За сумлінне виконання своїх службових обов’язків неодноразово заохочувався Генеральним прокурором України.

Нагороджений нагрудним знаком «Почесний працівник прокуратури України».


Сидор Остап Ігорович


Перший заступник керівника Черкаської обласної прокуратури

Народився 2 вересня 1981 року у с. Стара Сіль, Старосамбірського району Львівської області.

У 2005 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого.

Свою трудову діяльність в органах прокуратури розпочав з липня 2005 року на посадах помічника прокурора та старшого помічника прокурора Пустомитівського району Львівської області. У подальшому перебував на посаді помічника Львівського міжрайонного природоохоронного прокурора.

Упродовж 2010-2018 років працював у прокуратурі Львівської області на посадах прокурора відділу нагляду за додержанням природоохоронного та земельного законодавства, прокурора та старшого прокурора відділу захисту прав громадян та інтересів держави в екологічній сфері управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави, прокурора і старшого прокурора відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування органами внутрішніх справ та підтримання державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні, прокурора відділу та начальника відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання державного обвинувачення управління нагляду у кримінальному провадженні.

З лютого 2018 року обіймав посаду заступника прокурора Рівненської області, а з лютого 2020 року - посаду першого заступника прокурора Черкаської області.

З 18 вересня 2020 року призначений першим заступником керівника Черкаської обласної прокуратури.

За сумлінне виконання своїх службових обов’язків неодноразово заохочувався Генеральним прокурором України та прокурором Львівської області.

Нагороджений нагрудним знаком «Почесний працівник прокуратури України».


Пидорич Сергій Миколайович


Заступник керівника Черкаської обласної прокуратури

Народився 26 грудня 1984 року у м. Черкаси.

У 2007 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого.

Свою трудову діяльність в органах прокуратури розпочав з травня 2007 року на посаді виконувача обов’язків старшого слідчого прокуратури Соснівського району м. Черкаси.

Працював на посадах старшого слідчого та слідчого прокуратури Соснівського району м. Черкаси, помічника прокурора Соснівського району м. Черкаси.

У подальшому обіймав посади прокурора та начальника відділу нагляду за додержанням законів органами податкової міліції при провадженні оперативно - розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно - розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство, начальника відділу нагляду за додержанням законів органами податкової міліції управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні, начальника відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування органами внутрішніх справ та підтримання державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні, Шевченківського прокурора з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері Черкаської області, прокурора міста Черкаси, начальника відділу нагляду за додержанням законів органами податкової міліції управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні, начальника відділу нагляду за додержанням законів органами фіскальної служби управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Черкаської області.

З грудня 2019 року обіймав посаду начальника управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Черкаської області.

З 04 червня 2020 року призначений на посаду заступника прокурора Черкаської області, а з 20 жовтня 2020 року - заступник керівника Черкаської обласної прокуратури.

За сумлінне виконання своїх службових обов’язків неодноразово заохочувався Генеральним прокурором України та прокурором Черкаської області.

Нагороджений нагрудним знаком «За сумлінну службу в органах прокуратури».


Чустрак Дмитро Вячеславович


Заступник керівника Черкаської обласної прокуратури

Народився 15 жовтня 1976 року у м. Канів Черкаської області.

У 1998 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого.

В органах прокуратури працює з березня 1998 року. Перебував на посадах виконувача обов’язків слідчого-стажиста Канівської міжрайонної прокуратури, старшого слідчого-стажиста та старшого слідчого Золотоніської міжрайонної прокуратури, старшого слідчого прокуратури Придніпровського району м. Черкаси.

У подальшому працював на посадах прокурора відділу нагляду за розслідуванням кримінальних справ слідчими органів прокуратури управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури області, заступника прокурора Соснівського району м. Черкаси та прокурора м. Черкаси, заступника начальника управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство - начальника відділу нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ при провадженні дізнання та досудового слідства, старшого прокурора відділу нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ при провадженні досудового розслідування та підтримання державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури Черкаської області.

Очолював Черкаську міжрайонну екологічну прокуратуру Дніпровської екологічної прокуратури та працював на посадах прокурора відділу захисту інтересів громадян і держави у сфері земельних відносин управління представництва, захисту інтересів громадян та держави в суді прокуратури Черкаської області, заступника начальника управління представництва, захисту інтересів громадян та держави в суді - начальника відділу представництва інтересів громадян і держави в судах, начальника управління представництва, захисту інтересів громадян та держави в суді, начальника управління представництва інтересів громадян та держави в суді, начальника відділу представництва інтересів громадянина або держави в суді та при виконанні судових рішень, прокурора відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих регіональної прокуратури, прокурора відділу організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням, яке здійснюється слідчими територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, що поширює свою діяльність на Черкаську область, прокуратури області, заступника начальника відділу організації представництва в суді та при виконанні судових рішень управління представництва інтересів держави в суді прокуратури Черкаської області.

З 20 жовтня 2020 року призначений заступником керівника Черкаської обласної прокуратури.

За сумлінне виконання своїх службових обов’язків неодноразово заохочувався Генеральним прокурором України та прокурором Черкаської області.

Нагороджений нагрудним знаком «Почесний працівник прокуратури України».