Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
26.04.2019

ПРОКУРАТУРА СКЕРУВАЛА ДО СУДУ СПРАВУ СТОСОВНО ЧЕРКАСЬКОГО ДЕПУТАТА ЮРІЯ ТРЕНКІНА

Прокуратура скерувала до суду справу стосовно черкаського депутата Юрія Тренкіна dzvin.media
 
Прокуратура Черкаської області за результатами розслідування скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно двох директорів черкаських приватних товариств і їх фактичного власника, який є депутатом Черкаської міської ради. Про це інформує прес-служба прокуратури.
 
 
Слідством установлено, що керівники двох підприємств м. Черкаси, діючи під керівництвом їх фактичного власника, який створив організовану групу з метою вчинення злочинів, упродовж 2016-2018 років, шляхом видачі та використання завідомо підроблених офіційних документів про неіснуючі фінансово-господарські відносини, ухилилися від сплати податків на суму 4,6 млн. грн.
 
Окрім того, вказані особи упродовж 2016 року, шляхом завищення вартості підрядних робіт із капітального ремонту об’єктів інфраструктури міста, заволоділи бюджетними коштами на суму 1,7 млн. грн.
 
У ході досудового розслідування завдані державі завдані збитки в сумі 6,3 млн. грн. не відшкодовано, у зв’язку з чим судом задоволено клопотання прокурора та накладено арешт на майно вартістю 3,2 млн. грн. Також в інтересах держави прокурором пред’явлено позови про стягнення 4,6 млн. грн. несплачених податків й 1,7 млн. грн. привласнених коштів.
 
Зазначимо, ідеться про депутата Черкаської міської ради, "батьківщинівця" Юрія Тренкіна. Минулого місяця суд арештував частину його майна.
 
Додатково: обвинуваченим загрожує покарання: за ч. 3 ст. 212 КК України у вигляді штрафу в розмірі заподіяної бюджету шкоди з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років з конфіскацією майна; за ч. 5 ст. 191 КК України у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.
 
 

кількість переглядів: 1991