Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
16.08.2018

Прокуратура Черкащини повернула державі землі вартістю понад 420 млн. гривень, - Ковтун

Прокуратура Черкащини повернула державі землі вартістю понад 420 млн гривень, - Ковтун
 
За шість місяців 2018 року у власність держави повернуто близько 1200 га землі, які були незаконно надані у користування підприємствами і приватними особами. Про це на брифінгу розповів заступник прокурора Черкаської області Юрій  Ковтун.
 
За його словами, органами прокуратури подано до суду понад 240 позовних заяв із майновими вимогами на суму 634 млн гривень. Наразі судами задоволено 111 позовів на суму більш ніж 330 млн гривень. Щодо справ у земельній сфері, то у цій галузі до судів різних інстанцій подано найбільше позовів, а саме близько 135 на суму більш ніж 420 млн гривень.
 
- Також ми продовжуємо подавати позови для збереження земельних ділянок прибережної смуги. Наразі вже подано близько 50 таких позовів, стосовно близько 90 ділянок, які знаходяться на березі Дніпра площею 9 гектарів, - зауважив представник прокуратури.
 
Крім того, він розповів й про реагування його підлеглих на незаконні рішення судів.
 
- Прокуратура Черкащини також реагує і на незаконні рішення судів, шляхом оскарження таких рішень в судах вищої інстанції. Наприклад, у Верховному суді нам вдалось відстояти нашу позицію, щодо розірвання договору оренди земельної ділянки у Дахнівці з будівництва готельно-розважального комплексу площею 19 тис. квадратних метрів вартістю 12 млн гривень, внаслідок несплати податків та неефективного використання землі, - поділився правоохоронець.
 
Прокуратура Черкащини повернула державі землі вартістю понад 420 млн гривень, - Ковтун
 
Керівник профільного управління обласної прокуратури Володимир Зубенко додав, що прокуратура вчасно відреагувала на незаконні дії стягувачів боргів, що врятувало збанкрутіле державне підприємство від незворотних збитків.
 
- Завдяки вчасному вступу у господарську справу про банкрутство золотоніського державного підприємства «Златодар», ми змогли запобігти повторному стягненню боргів з даного підприємства зерна кукурудзи на суму близько 30 млн гривень, - розповів прокурор.
 
Джерело: http://provce.ck.ua/prokuratura-cherkaschyny-povernula-derzhavi-zemli-vartistyu-ponad-420-mln-hryven-kovtun/

кількість переглядів: 1608