15.06.2016 СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА "СПОКУШАВ" ДРУЖИНУ… 25 ГЕКТАРАМИ ЗАПОВІДНОЇ ЗЕМЛІ![]() Уманською місцевою прокуратурою виявлено протиправну діяльність голови однієї із сільських рад Монастирищенського району, який будучи суб’єктом відповідальності за корупційні правопорушення, порушив вимоги п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», а саме: вчинив дії та прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів.
Встановлено, що сільський голова в порушення антикорупційного законодавства не повідомив сесію про наявність у нього конфлікту інтересів та уклав договір оренди земельної ділянки історико-культурного призначення площею 25 га зі своєю дружиною.
За результатами розгляду протоколу про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, постановою Монастирищенського районного суду сільського голову визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.172-7 (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів) Кодексу України про адміністративні правопорушення та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 1700 грн.
На цей час судове рішення вступило в законну силу, — інформує прес-служба прокуратури Черкаської області.
|
кількість переглядів: 2024 |