Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
02.03.2016

У ЧЕРКАСАХ ПОЧИНАЄТЬСЯ СУД НАД ПРАЦІВНИКАМИ ЧЕРКАСЬКОЇ КОЛОНІЇ, ЯКІ ПЕРЕДАВАЛИ ЗАСУДЖЕНИМ НАРКОТИКИ

Прокуратурою Черкаської області у лютому 2016 року завершено досудове розслідування у двох кримінальних провадженнях та до суду скеровано обвинувальні акти стосовно працівників Черкаської виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби в Черкаській області (№62) за фактами вчинення тяжких злочинів у сферах незаконного обігу наркотичних засобів та службової діяльності.

Як повідомляють у прокуратурі Черкаської області, слідством дії обвинувачених кваліфіковані за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів), ч. 1 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Загалом у межах розслідування зазначених кримінальних проваджень працівниками прокуратури вилучено 52 грама наркотичного засобу – канабіс та 5,2 грама психотропної речовини – амфетамін. 

Наразі обвинувачені звільнені із займаних посад, їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.
 
 
Джерела:
 
 
 

кількість переглядів: 2522