Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
14.06.2024

60 тисяч гривень за переправу через кордон

За процесуального керівництва прокурорів Уманської окружної прокуратури 29-річному чоловіку повідомлено про підозру у сприянні незаконного переправлення особи через державний кордон України, вчиненого з корисливих мотивів (ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України).

Слідством встановлено, що підозрюваний у травні поточного року, перебуваючи у м. Умань, надав роз’яснення процедури виїзду за державний кордон України в умовах мобілізації у військовий час чоловіку, який бажав виїхати. Він повідомив, що за 60 000 гривень посприяє у підготовці документів для його безперешкодного переправлення.

У подальшому, отримавши від вказаного чоловіка завдаток  в сумі 15 000 гривень, підозрюваний був затриманий працівниками поліції у процесуальному порядку.

Йому обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Досудове розслідування здійснює Уманський РУП ГУНП в Черкаській області.

Оперативний супровід – УСР в Черкаській області ДСР НП України.

У разі доведення вини правопорушнику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дев'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Пресслужба Черкаської обласної прокуратури

 

кількість переглядів: 660