Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
20.02.2024

За ініціативи прокуратури ще кількох громадян країни-агресора позбавлено права власності на українські землі

Упродовж минулого тижня судами задоволено 2 позови прокурорів про конфіскацію у громадян країни-агресора земельних ділянок сільськогосподарського призначення у Звенигородському районі загальною площею 5 га, вартістю 280 тис. грн.

Вказані особи не виконали законодавчо встановлений обов’язок відчужити земельні ділянки на користь громадян України.

Також забезпечено виконання раніше постановлених судових рішень та припинено право власності громадян рф на 2 земельні ділянки загальною площею 4,6 га, вартістю понад 100 тис. грн, на території Степанецької сільської ради Черкаського району та Ботвинівської сільської ради Уманського району.

На цей час до місцевих судів скеровано ще 46 позовів про конфіскацію в громадян іноземних держав понад 55 земельних ділянок загальною площею майже 100 га, вартість яких перевищує 4,4 млн грн.

З них судами вже розглянуто та задоволено 29 позовів про конфіскацію земель, загальна площа яких становить понад 60 га, вартість –  більш як 3 млн грн.

Загалом за судовими рішеннями припинено право приватної власності громадян іноземних держав на понад 20 гектарів земель, орендна плата з яких має надходити до місцевих бюджетів.

 

Пресслужба Черкаської обласної прокуратури

кількість переглядів: 179