12.01.2024 У Черкасах засудили власника собаки, яка понівечила місцевого жителя
Нагадаємо, жахливий випадок стався що у вересні 2023 року в одному із районів м. Черкаси. Собака бійцівської породи, перебуваючи без нагляду власника, вибігла з території домоволодіння та накинулася на 55-річного перехожого, понівечивши йому обличчя. Суд погодився з обґрунтованими доводами прокурора, що власник бійцівського пса не вжив жодних заходів, які б могли убезпечити перехожих від нападу агресивної тварини, оскільки собака без нагляду могла вільно пересуватися не лише подвір’ям, а й вулицею, що зрештою призвело до трагедії. Вироком суду обвинуваченого визнано винним у вчиненні злочину та призначено покарання у вигляді 1 року позбавлення волі. На підставі ст. 75 КК України звільнено від відбування покарання з випробування терміном на 1 рік. Досудове розслідування в кримінальному провадженні здійснювали слідчі Черкаського РУП ГУНП в Черкаській області. Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Пресслужба Черкаської обласної прокуратури
|
кількість переглядів: 666
|