Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
30.11.2023

Прокурори в апеляції відстояли вирок черкащанину, який вчинив розбійний напад і крадіжку

За принципової позиції прокурорів Черкаської обласної прокуратури Черкаський апеляційний суд залишив в силі вирок суду першої інстанції, яким жителя м. Черкаси визнано винним та засуджено до позбавлення волі за вчинення розбійного нападу та викрадення майна.

Прокурор у суді довів, що 33-річний чоловік у березні 2021 року здійснив розбійний напад на потерпілого, під час якого наніс йому кілька ударів по голові та заволодів його мобільним телефоном.

Він же, будучи раніше засудженим за вчинення кримінальних правопорушень проти власності, у червні 2021 року проник в квартиру іншого потерпілого і викрав звідти побутову техніку.

Суд визнав винним чоловіка у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 187, ч. 3 ст. 185 КК України, та призначив покарання у вигляді позбавлення волі строком на 6 років.

Не погодившись із указаним вироком, обвинувачений та його захисник подали апеляційні скарги з проханням скасувати обвинувальний вирок та закрити кримінальне провадження через недоведення, що вказані злочини вчинив обвинувачений.

Однак суд апеляційної інстанції доводи обвинуваченого про відсутність його вини визнав безпідставними та, врахувавши позицію прокурора, залишив вирок суду першої інстанції без змін.

Наразі він вступив в законну силу.

Пресслужба Черкаської обласної прокуратури

 

кількість переглядів: 353