23.11.2023 Прокуратура домоглася оформлення майнових прав на гідротехнічні споруди, вартістю понад 18 млн грн
Так, Звенигородська окружна прокуратура встановила, що на території с. Вербівка Вільшанської територіальної громади знаходяться дві безгосподарні гідротехнічні споруди, загальною вартістю понад 18 млн грн, які розміщені на водних об’єктах: ставі Радгоспівський площею 1,0 га та ставі Горбове площею 2,1 га. За позовами прокурора Черкаський окружний адміністративний суд визнав протиправною бездіяльність Вільшанської селищної ради щодо неоформлення майнових прав на вказані гідротехнічні споруди. Також суд зобов’язав орган місцевого самоврядування вчинити дії, спрямовані на набуття права комунальної власності на гідротехнічні споруди. Пресслужба Черкаської обласної прокуратури
|
кількість переглядів: 536
|