16.11.2023 На Уманщині двом наркозбувачам канабісу повідомлено про підозру
За даними слідства, жителі одного з сіл Жашківської територіальної громади придбали значний обсяг особливо небезпечного наркотичного засобу – канабісу, який розфасували за допомогою вакуумного пакувальника з метою подальшого збуту. Зазначений наркотичний засіб чоловіки зберігали у помешканні одного із зловмисників. Під час обшуків, проведених правоохоронцями вилучено близько 3 кг наркотичної речовини та майже 3 кг сухих рослин конопель, а також інші речові докази. Наразі сторона обвинувачення готує до суду клопотання про обрання обом підозрюваним запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Досудове розслідування в кримінальному провадженні здійснюють слідчі Жашківського відділення поліції Уманського РУП ГУНП в Черкаській області. Санкція зазначеної статті Кримінального кодексу України передбачає покарання – позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна. Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Пресслужба Черкаської обласної прокуратури |
кількість переглядів: 506
|