13.11.2023 За користування комунальною землею прокуратура стягнула до місцевого бюджету 1,4 мільйона гривень
Так, товариство більш як 3 роки без правовстановлюючих документів та орендної плати використовувало вказану земельну ділянку площею 3 га для розміщення та експлуатації придбаного ним комплексу нерухомості. Як наслідок, були порушені інтереси територіальної громади, оскільки очікувані кошти до місцевого бюджету не надходили. За їх стягненням до суду звернувся прокурор. Наразі суд задовольнив вимоги прокурора. Отже, у випадку добровільної несплати заборгованості за рішенням суду, вона підлягатиме стягненню до бюджету в примусовому порядку.
Пресслужба Черкаської обласної прокуратури |
кількість переглядів: 602
|