Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
10.11.2023

Ще один ухилянт постане перед судом

За процесуального керівництва прокурорів Кам’янського відділу Смілянської окружної до суду скеровано обвинувальний акт стосовно жителя міста Кам’янка, який ухилився від призову на військову службу під час мобілізації  (ст. 336 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що 32-річний чоловік, перебуваючи на військовому обліку РТЦК та СП, за результатами проходження  військово-лікарської комісії визнаний придатним для проходження військової служби в лавах ЗСУ. Відстрочку від призову на військову службу за мобілізацією не отримував, а був у встановленому законом порядку повідомлений про необхідність з’явитися  до військкомату у визначений день для подальшого відрядження у військову частину для проходження служби.

Незважаючи на це, чоловік так і не прибув до відповідного відділу  районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, таким чином ухилившись від призову на військову службу під час мобілізації.

У разі доведення вини йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п’яти років.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Пресслужба Черкаської обласної прокуратури

 

кількість переглядів: 394