06.11.2023 Жительці м. Черкаси, пов’язаній із збутом наркотиків, повідомлено про нову підозру
Слідством встановлено, що 27-річна черкащанка, незважаючи на те, що стосовно неї на розгляді місцевого суду вже перебуває обвинувальний акт за вчинення аналогічного злочину, продовжила свою протиправну діяльність, пов’язану із зберіганням з метою збуту та збутом наркотичних засобів і психотропних речовин. Так, за місцем проживання жінки правоохоронці повторно виявили та вилучили особливо небезпечний наркотичний засіб – канабіс та психотропні речовини – амфетамін і мефедрон, розфасовані в 53 згортки. Указані речовини вона планувала збути у вигляді «закладок» на території м. Черкаси. Також у ході обшуку були вилучені записники з інформацією про кількість вже збутої речовини та місця збуту. Наразі вирішується питання щодо застосування до вказаної особи запобіжного заходу та арешту її нерухомого майна. Досудове розслідування в кримінальному провадженні здійснюють слідчі УСБУ в Черкаській області. Довідково: санкція ч. 2 ст. 307 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 6 до 10 років з конфіскацією майна. Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину й не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Пресслужба Черкаської обласної прокуратури |
кількість переглядів: 729
|