Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
02.11.2023

У прокуратурі відбулася робоча зустріч з представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

З метою реалізації Меморандуму про співпрацю між Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини та Офісом Генерального прокурора сьогодні, 2 листопада 2023 року, проведено робочу зустріч заступника керівника Черкаської обласної прокуратури Станіслава Торопчина з представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Черкаській області Максимом Тептюком.

Під час зустрічі обговорені питання взаємодії та подальшої співпраці, участі у перевірках в місцях несвободи, розгляду звернень, реагування на порушення вимог законодавства з боку службових осіб піднаглядних органів та установ.

Особливу увагу приділено питанням дотримання прав в’язнів, зокрема їх  належному матеріально-побутовому та медичному забезпеченню в умовах війни, запобіганню дезорганізації роботи установ ДКВС області з огляду на збройну агресію рф.

Стан нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях, інших заходів примусового характеру у місцях несвободи перебуває на постійному контролі керівництва обласної прокуратури.

 

Пресслужба Черкаської обласної прокуратури

кількість переглядів: 507