02.11.2023 За позовом прокуратури припинено право приватної власності на земельну ділянку лісогосподарського підприємства Уманщини
Спірна земельна ділянка була надана громадянину у приватну власність як присадибна, водночас за картографічними матеріалами лісовпорядкування вона належить до земель лісогосподарського призначення ДП «Уманський лісгосп», а отже, є державною власністю, якою сільська рада не мала права розпоряджатися. На цей час у провадженні Уманського міськрайонного суду залишається ще 7 аналогічних позовних заяв Черкаської обласної прокуратури про повернення у державну власність 8 земельних ділянок, розташованих у передмісті Умані, площею майже 1 га, загальною вартістю понад 30 млн грн, Рішення про передачу їх у приватну власність були прийняті за відсутності волевиявлення держави та без вилучення з постійного користування ДП «Уманський лісгосп».
Пресслужба Черкаської обласної прокуратури
|
кількість переглядів: 764
|