27.10.2023 За вчинення ДТП напідпитку засуджено жителя Золотоніського району
Прокурор у суді довів, що 43-річний житель одного з сіл на Золотоніщині, у травні 2023 року, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, рухаючись автомобілем по узбіччю дороги, здійснив наїзд на неповнолітню дівчину. У результаті дорожньо-транспортної пригоди пішохід отримав тілесні ушкодження середньої тяжкості. Підозрюваного затримано на місці вчинення злочину. Вироком суду обвинуваченому призначено покарання у вигляді одного року позбавлення волі з позбавленням права керування транспортними засобами на 5 років. Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину й не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Пресслужба Черкаської обласної прокуратури
|
кількість переглядів: 781
|