23.10.2023 Безпідставно витрачені 5,3 млн грн – за службову недбалість судитимуть директора лікарні
Слідством встановлено, що директор однієї з лікарень обласного центру, маючи електронні ключі доступу та паролі до додатків і банківських рахунків закладу, незаконно передав їх заступнику головного бухгалтера, яка упродовж двох років безпідставно перераховувала на свої банківські рахунки та рахунки своїх знайомих бюджетні кошти. Через службову недбалість директора вона заволоділа коштами на загальну суму понад 5,3 млн грн. Як раніше повідомлялося, обвинувальний акт стосовно заступника головного бухгалтера закладу вже перебуває на розгляді суду. Досудове розслідування в кримінальному здійснювали слідчі СВ Черкаського РУП ГУНП в Черкаській області, оперативний супровід –працівники Управління СБУ в Черкаській області. Санкцією ч. 2 ст. 367 КК України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, зі штрафом або без такого. Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину й не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Пресслужба Черкаської обласної прокуратури
|
кількість переглядів: 770
|