Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
10.05.2023

Керівника апарату ради оборони днр» засуджено до максимального покарання – 15 років позбавлення волі

За публічного обвинувачення прокурорів Черкаської обласної прокуратури судом винесено вирок стосовно жителя Донецької області, який обійняв керівну посаду в терористичній організації «Донецька народна республіка» та сприяв її діяльності (ч. 1 ст. 258-3 КК України).
Прокурором у суді доведено, що чоловік упродовж 2015 – 2017 років, з метою зашкодити державній безпеці України, добровільно обійняв посаду «керівника апарату Ради Оборони ДНР» та мав так зване військове звання полковник. На цій посаді він керував апаратом «Ради Оборони ДНР» та брав участь у розробці, підготовці та виданні рішень так званого голови ДНР.
Вироком Соснівського районного суду м. Черкаси обвинуваченого визнано винними та призначено покарання у вигляді 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Наразі засуджений переховується від правосуддя на тимчасово непідконтрольній українській владі території Донецької області.
Спеціальне досудове розслідування (in absentia) в указаному кримінальному провадженні здійснювалося слідчими УСБУ в Черкаській області.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Черкаської обласної прокуратури

кількість переглядів: 229