Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
04.05.2023

10 років за ґратами проведе правоохоронець, який вбив власну дружину

За публічного обвинувачення прокурорів Черкаської обласної прокуратури судом засуджено до позбавлення волі колишнього працівника поліції, який обвинувачувався у вчиненні умисного вбивства та незаконному поводженні з бойовими припасами (ч. 1 ст. 115, ч. 1 ст. 263 КК України).
Прокурором у суді доведено, що колишній дізнавач сектору дізнання Черкаського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області вночі, під час суперечки з дружиною, яка переросла в бійку, почав її душити, поки потерпіла не померла.
Після вбивства, бажаючи приховати вчинений злочин, обвинувачений на власному автомобілі вивіз труп дружини до сміттєзвалища в м. Чигирин, де сховав серед побутового сміття.
Під час огляду автомобіля обвинуваченого правоохоронцями виявлено боєприпаси до нарізної вогнепальної зброї, які він зберігав без передбаченого законом дозволу.
Вироком суду чоловіка визнано винним та засуджено до 10 років позбавлення волі.
Досудове розслідування в кримінальному провадженні здійснювалося слідчим Четвертого слідчого відділу (з дислокацією у м. Черкасах) Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у    м. Києві, за оперативного супроводу працівників Третього оперативного відділу (з дислокацією у м. Черкасах) Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованим у м. Києві.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Черкаської обласної прокуратури

 

кількість переглядів: 593