Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
16.03.2023

Прокуратурою доведено в суді незаконність збільшення ціни на газ черкаським товариством для закладу вищої освіти м. Дніпро

Відділом захисту інтересів дітей та протидії насильства Черкаської обласної прокуратури забезпечено участь у розгляді справи за позовом Українського державного університету науки і технологій міста Дніпро до одного з товариств Черкащини про стягнення коштів за нікчемними додатковими угодами щодо збільшення ціни на газ для закладу освіти.
Прокуратурою в суді доведено, що суб’єктом господарювання неправомірно ініційовано перед закладом освіти питання про укладення 3 додаткових угод щодо збільшення ціни на газ на понад 30% через менш ніж місяць з моменту підписання основного договору.
Коливання вартості товару на ринку під час укладення додаткових угод не підтверджено, у зв’язку з чим сторонами безпідставно змінено істотні умови договору.
Відповідно господарським судом Черкаської області задоволено позов та зобов’язано товариство сплатити незаконно отримані кошти, що призведе до наповнення бюджету на майже 350 тисяч гривень.
Не бажаючи сплачувати кошти до бюджету, черкаське товариство оскаржило вказане рішення суду.
Однак Північний апеляційний господарський суд підтримав правову позицію прокурора щодо незаконності збільшення цін та залишив рішення суду першої інстанції про стягнення 350 тисяч гривень до місцевого бюджету в силі.

Пресслужба Черкаської обласної прокуратури

кількість переглядів: 557