Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
10.03.2023

За крадіжку, скоєну в умовах воєнного стану, засуджено 17-річного хлопця

Уманською окружною прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення в кримінальному провадженні стосовно неповнолітнього жителя Уманського району, який скоїв крадіжку в умовах воєнного стану та намагався повторити злочин (ч. 4 ст. 185, ч. 2 ст. 15 - ч. 4 ст. 185 КК України).
Прокурором у суді доведено, що 17-річний хлопець у січні цього року, перебуваючи в приміщенні продуктового супермаркету в м. Умань, викрав два портативні зарядні пристрої та портативну колонку. Того  ж дня він повернувся до торговельного закладу і спробував повторно викрасти портативні зарядні пристрої, однак був виявлений охоронцями магазину та затриманий працівниками поліції.
Вироком суду обвинуваченого визнано винним та засуджено до покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з іспитовим строком тривалістю 1 рік 6 місяців.
Примітка: відповідно до ч. 1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Черкаської обласної прокуратури

кількість переглядів: 106