Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
25.01.2023

Підприємцеві, який не сплатив податку на суму понад 6 млн грн, повідомлено про підозру

За процесуального керівництва Черкаської обласної прокуратури повідомлено про підозру службовій особі за фактом ухилення від сплати податків у великих розмірах одним із суб'єктів господарювання м. Черкаси, підроблення офіційних документів та їх використання (ч. 2  ст. 212, ч. 4 ст. 358, ч. 1 ст. 366 КК України).
За даними слідства директор одного з підприємств шляхом приховування об‘єкту оподаткування з податку на додану вартість, а також відображення у бухгалтерському обліку та податковій звітності товариства фактично не проведених фінансово-господарських операцій, ухилився від сплати до бюджету податку на додану вартість в загальній сумі 6 174 206 грн.
Санкція ч. 2 ст. 212 КК України (в редакції на час вчинення злочину)  передбачає покарання у вигляді штрафу від п’яти тисяч до семи тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років; ч. 1  ст. 366 КК України - у вигляді штрафу від двох тисяч до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років; ч. 4 ст. 358 КК України – у вигляді штрафу до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Черкаської обласної прокуратури

 

кількість переглядів: 415