Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
16.08.2022

Ображав та погрожував: судитимуть жителя Золотоніщини за домашнє насильство

За процесуального керівництва Золотоніської окружної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт стосовно жителя одного із сіл Золотоніського району за фактом вчинення домашнього насильства стосовно своєї дружини (ст. 126-1 КК України).
За даними слідства 41-річний чоловік, будучи в стані алкогольного сп’яніння, у присутності дітей, систематично вчиняв домашнє насильство стосовно своєї дружини, яке виражалося у погрозах, нецензурних висловлюваннях на її адресу та побитті.
Обвинувачений неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності за вчинення домашнього насильства, однак належних висновків для себе не зробив.
Довідково: домашнє насильство, тобто умисне систематичне вчинення фізичного, психологічного або економічного насильства щодо подружжя чи колишнього подружжя або іншої особи, з якою винний перебуває (перебував) у сімейних або близьких відносинах, що призводить до фізичних або психологічних страждань, розладів здоров’я, втрати працездатності, емоційної залежності або погіршення якості життя потерпілої особи, карається громадськими роботами на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п’яти років, або позбавленням волі на строк до двох років.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.


Пресслужба Черкаської обласної прокуратури

кількість переглядів: 949