12.08.2021

Оголошено підозри трьом особам, які вчинили хуліганство з нанесенням побоїв молодій парі в м. Черкаси

Черкаською окружною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво в кримінальному провадженні за фактом вчинення байкерами хуліганських дій з нанесенням тілесних ушкоджень молодій парі в місті Черкаси, що набуло значного суспільного резонансу.

Прокурорами вжито заходів до активізації досудового розслідування в зазначеному кримінальному провадженні та 12.08.2021 жителю Закарпатської області повідомлено про підозру за фактом грубого порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалося особливою зухвалістю, вчиненого групою осіб, із застосуванням предмета, спеціально пристосованого для нанесення тілесних ушкоджень (ч. 4 ст. 296 КК України). Ще двом особам оголошено про підозру за фактом хуліганства, вчиненого групою осіб (ч. 2 ст. 296 КК України).

Слідством установлено, що підозрювані 28.07.2021, перебуваючи біля будівлі магазину по бульвару Шевченка, 145 в місті Черкаси, підійшли до молодої пари та в процесі спілкування із останніми, прагнучи виявити грубу силу, демонструючи повну відверту зневагу до встановлених суспільством вимог етичної поведінки, з особливою зухвалістю порушили громадський порядок і почали пред’являти вказаним особам надумані претензії з приводу їх неналежної поведінки та принижувати їх честь та гідність, безпідставно ображаючи голосними нецензурними лайками. У подальшому завдали потерпілим тілесні ушкодження, після чого останні були госпіталізовані до міської лікарні для надання їм медичної допомоги. При цьому, один з підозрюваних тримав у руці предмет, спеціально пристосований для нанесення тілесних ушкоджень, і погрожував його застосувати, а інший - здійснив пошкодження автомобіля «Mazda 626», яким користувалася потерпіла особа.

Досудове розслідування триває, наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжного заходу.  

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Черкаської обласної прокуратури

 

 

 

 

кількість переглядів: 829