12.03.2021

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно місцевого жителя, який проходить військову службу в «ЛНР»

За процесуального керівництва Черкаської обласної прокуратури слідчими Управління СБУ в Черкаській області завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно місцевого жителя за фактом участі в діяльності терористичної організації «Луганська народна Республіка» (ч. 1 ст. 258-3 КК України).

Досудовим розслідуванням установлено, що підозрюваний, перебуваючи на території Луганської області, яка тимчасово підконтрольна представникам терористичної організації «Луганська народна республіка», з березня 2020 року проходить військову службу на посаді «командира взводу» одного з незаконних збройних формувань «Луганської народної республіки», чим приймає участь та сприяє діяльності вказаної терористичної організації.

У зв’язку з переховуванням від слідства на тимчасово окупованій території України вирішується питання щодо оголошення особи у всеукраїнський розшук.

Довідково: санкція статті передбачає максимальне покарання у виді позбавлення волі на строк до 15 з конфіскацією майна або без такої.


Пресслужба Черкаської обласної прокуратури

кількість переглядів: 213