22.06.2020

За апеляцією прокуратури скасовано виправдувальний вирок стосовно неповнолітнього зловмисника

За принципової позиції прокуратури Черкаської області 17.06.2020 Кропивницьким апеляційним судом скасовано виправдувальний вирок Cоснівського районного суду м. Черкаси від 26.12.2019 у кримінальному провадженні стосовно 17-річного зловмисника, який обвинувачується в скоєнні розбійного нападу на жителів Черкащини та незаконному заволодінні їх транспортним засобом (ч. 3 ст. 187, ч. 2 ст. 289 КК України). За матеріалами слідства вказані злочини він вчинив за попередньою змовою із 17-річним й 34-річним співучасниками, стосовно яких обвинувальний вирок набрав законної сили.

Установлено, що обвинувачені проникли в домоволодіння місцевих жителів, де із застосуванням ножа та предмета, схожого на вогнепальну зброю, застосовуючи насильство, небезпечне для життя та здоров’я потерпілих, заволоділи їх транспортним засобом і майном на суму понад 5 тис. грн.

За результатом апеляційного перегляду матеріали кримінального провадження стосовно неповнолітнього повернуто до суду першої інстанції для проведення судового розгляду по суті.

Прес-служба  прокуратури Черкаської області

кількість переглядів: 307