01.06.2020

У Черкасах судитимуть членів злочинного угруповання, які обвинувачуються у збуті наркотиків і сильнодіючих лікарських засобів

За процесуального керівництва прокуратури Черкаської області закінчено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно членів злочинного угруповання, до складу якого входило троє членів однієї сім`ї, які з листопада 2019 року до березня 2020 року, на території Черкаської області займалися злочинною діяльністю, пов’язаною із придбанням, зберіганням, перевезенням з метою збуту та збутом сильнодіючого лікарського засобу дифенгідраміну (димедролу) та наркотичного засобу метадону (ч. 3 ст. 307, ч. 4 ст. 321 КК України).

Указані заборонені до вільного обігу речовини члени організованої групи перевозили автомобілями, які перебували в їх користуванні, до місця свого спільного проживання, де зважували та розфасовували у картонні коробки з-під сірників, які у подальшому перевозили на територію іншого району Черкаської області, де поміщали в схованки (так звані «закладки») для подальшого збуту.

Досудовим розслідуванням зафіксовано дії членів злочинного угруповання щодо облаштування схованок, неодноразового збуту наркотичного та сильнодіючого лікарського засобів, а під час проведення обшуку за місцем їх спільного проживання виявлено наркотичний засіб-метадон в особливо великому розмірі, який вони зберігали з метою подальшого збуту.

Членам організованої групи обрано запобіжні заходи, в тому числі і тримання під вартою, та накладено арешт на належне їм майно.

Діяльність організованої групи припинена працівниками прокуратури області спільно з Управлінням СБ України в Черкаській області та слідчого управління ГУНП в Черкаській області. 

Довідково: санкції інкримінованих обвинуваченим злочинів передбачають покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 9 до 12 років з конфіскацією майна. 

Прес-служба прокуратури Черкаської області

кількість переглядів: 182