21.11.2019

Прокуратурою розпочато кримінальне провадження за фактом постачання м’яса державному навчальному закладу за завищеною ціною

Золотоніською місцевою прокуратурою внесено відомості до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань та розпочато досудове розслідування в кримінальному провадженні за фактом зловживання повноваженнями фізичною особою-підприємцем у формі укладення додаткової угоди за договором про закупівлю товару за державні кошти щодо постачання курячого м’яса державному навчальному закладу, що призвело до неправомірної вигоди у формі зменшення обсягів закупівлі м’яса в 2019 році та його подальшої закупівлі за завищеною ціною, за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого  ч. 1 ст. 364-1 КК України.

Вивченням матеріалів установлено, що між професійним ліцеєм та ФОП укладено договір постачання товару, відповідно до якого постачальник взяв на себе зобов’язання забезпечити поставку  курячого м’яса, а споживач - прийняти м'ясо й сплатити його вартість. Відповідно до умов договору строк його дії – до 31.12.2019.

Прокуратурою виявлено, що в подальшому, у вересні 2019 року між сторонами укладено додаткову угоду щодо збільшення ціни на м'ясо. Водночас, за даними Держстат України, у вересні 2019 року не спостерігалося подорожчання продажу сільгоспвиробниками тварин у живій масі.

На цей час досудове розслідування триває, у справі проводяться необхідні слідчі дії, слідчим і процесуальним керівником вживаються заходи щодо забезпечення прийняття законних та неупереджених процесуальних рішень.

Хід слідства перебуває на контролі керівника Золотоніської місцевої прокуратури.

Прес-служба  прокуратури Черкаської області
 

кількість переглядів: 1427