17.04.2019

Посадовцю Черкаської міської ради повідомлено про підозру в розтраті бюджетних коштів

Прокуратурою Черкаської області здійснюється процесуальне керівництво в кримінальному провадженні за фактом розтрати бюджетних коштів службовими особами Черкаської міської ради під час укладення договорів на проведення капітального ремонту доріг на вулицях м. Черкаси.

У ході досудового розслідування установлено, що керівник одного з структурних підрозділів управління житлово – комунального господарства Черкаської міської ради, який на момент вчинення злочину працював на посаді директора департаменту житлово – комунального комплексу, в 2016 році, у ході виконання робіт з проведення капітального ремонту дорожнього покриття на 2 вулицях в м. Черкаси вчинив розтрату коштів міського бюджету м. Черкаси в особливо великих розмірах на загальну суму майже 538 тис. грн.

На підставі зібраних доказів указаному посадовцю повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 (розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинена в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу, а також проводяться необхідні слідчі дії, спрямовані на повне, всебічне та об’єктивне дослідження всіх обставин кримінального провадження й прийняття кінцевого процесуального рішення відповідно до вимог кримінального процесуального законодавства.  

Неправомірні посадовця Черкаської міської ради викрито прокуратурою Черкаської області спільно з працівниками Управління Служби безпеки України в Черкаській області.

Довідково: санкцією ч. 5 ст. 191 КК України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Прес-служба  прокуратури Черкаської області

кількість переглядів: 940