10.04.2019

Притягнуто до адміністративної відповідальності працівника підрозділу регіональної філії «Одеська залізниця», який не задекларував придбаний автомобіль

Прокуратурою належно забезпечено участь у розгляді справи про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, за ч. 2 ст. 172-6 (порушення вимог фінансового контролю) Кодексу України про адміністративні правопорушення, одного із працівників виробничого підрозділу «Шевченківська дирекція залізничних перевезень» регіональної філії «Одеська залізниця».

Установлено, що вказаний посадовець, набувши у власність автомобіль вартістю майже 740 тис. грн., не повідомив Національне агентство з питань запобігання корупції, у встановленому законом порядку про суттєві зміни у своєму майновому стані, що зумовлені придбанням зазначеного автомобіля.

За принципової позиції прокурора Соснівським районним судом м. Черкаси 08.04.2019 керівника відділу визнано винним у вчиненні правопорушення та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу розміром 1 700 грн.

На цей час рішення не набрало законної сили.

Прес-служба  прокуратури Черкаської області

 

кількість переглядів: 475