06.03.2019

До адміністративної відповідальності притягнуто колишню посадову особу Черкаської обласної державної адміністрації

Прокуратурою Черкаської області постійно вивчається стан законності в сфері запобігання корупції з метою попередження корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень у публічній і приватній сферах суспільних відносин, а також вживаються заходи щодо притягнення до відповідальності осіб, які вчинили правопорушення, пов’язані з корупцією, у тому числі й після звільнення посадовців із займаних посад.

Так, прокуратурою забезпечено участь у розгляді справи про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, за ч. 1 ст. 172-6 (порушення вимог фінансового контролю) Кодексу України про адміністративні правопорушення стосовно колишнього начальника відділу одного з структурних підрозділів апарату Черкаської обласної державної адміністрації.

Установлено, що вказаний посадовець несвоєчасно, без поважних причин, подав щорічну електронну декларацію особи, яка припинила діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування.

За принципової позиції прокурора Соснівським районним судом м. Черкаси колишню посадову особу визнано винуватою у вчиненні вказаного правопорушення та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу розміром 850 грн. На цей час рішення не набрало законної сили.

Прес-служба  прокуратури Черкаської області

кількість переглядів: 606