01.03.2019

Працівнику виправної колонії оголошено про підозру в умисному неподанні декларації

Прокуратурою Черкаської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом вчинення працівником державної установи «Черкаська виправна колонія (№62)» кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 (декларування недостовірної інформації) Кримінального кодексу України.

За результатами здійснення досудового розслідування 28.02.2019 молодшому інспектору відділу охорони ДУ «Черкаська виправна колонія (№62)» оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 (умисне неподання суб’єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченої Законом України «Про запобігання корупції») КК України.

Досудове розслідування в зазначеному кримінальному провадженні здійснюється слідчими слідчого управління ГУНП в Черкаській області за матеріалами Національного агентства з питань запобігання корупції.

На цей час у кримінальному провадженні проводяться необхідні слідчі, процесуальні дії, спрямовані на повне, всебічне та неупереджене з’ясування всіх обставин події, обрання підозрюваному запобіжного заходу, прийняття кінцевого процесуального рішення згідно з вимогами ст. 283 КПК України.  

Довідково: за вчинене особі загрожує покарання у вигляді штрафу від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавлення волі на строк до 2 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Прес-служба прокуратури Черкаської області

кількість переглядів: 639