22.01.2019

Винесено обвинувальний вирок щодо власника автозаправної станції, яка діяла без дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки

    Смілянською місцевою прокуратурою здійснювалось процесуальне керівництво та підтримувалось публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за обвинуваченням керівника автозаправної станції, розташованої в м. Сміла, у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 272 КК України (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою).

    Установлено, що чоловік організував діяльність автозаправного пункту без передбачених чинним законодавством, зокрема ст. 21 Закону України «Про охорону праці», дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки й експлуатацію устаткування підвищеної небезпеки, що створює загрозу загибелі людей та настання інших тяжких наслідків.

   Вироком Смілянського міськрайонного суду чоловіка визнано винним та останньому призначено покарання у вигляді штрафу у розмірі 150 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.


Прес-служба прокуратури Черкаської області

кількість переглядів: 879