Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
10.07.2024

У Черкаській обласній прокуратурі відбулась зустріч з Радою бізнес - омбудсмена щодо захисту прав та інтересів бізнесу

09.07.2024 Черкаська обласна прокуратура провела робочу зустріч з Радою бізнес - омбудсмена. Від черкаської обласної прокуратури були присутні виконувача обов’язків керівника обласної прокуратури Ярослава Голинського, заступника керівника Станіслава Торопчина. З боку ради у зустрічі взяли участь бізнес-омбудсмен Романа Ващука (Roman Waschuk) та члени Експертних груп Ради по взаємодії з правоохоронними органами Tania  Mikulskaia та Olena Chorna.

Під час зустрічі було обговорено питання спільної співпраці у сфері захисту прав та інтересів бізнесу, посилення взаємодії з регіонами.

Зокрема, обговорили впровадження у практичну площину Стандартів діяльності прокурорів у сфері захисту інвестицій під час досудового розслідування,  затверджених наказом Генерального прокурора від 24.04.2024 № 84.

Також, Роман Ващук повідомив, що Рада бізнес - омбудсмена налаштована запобігати будь-якому неправомірному тиску на бізнес та сприяти всебічній комунікації для розв'язання наявних проблем.

Серед постійних пріоритетів —  посилення механізмів захисту інвестицій та розвиток прозорих процесів взаємодії між правоохоронними органами та бізнес-спільнотою відповідно до європейських стандартів.

Сторони домовилися про продовження співпраці та поглиблення взаємодії у сфері захисту прав та інтересів бізнесу.

 

Пресслужба Черкаської обласної прокуратури

 

 

 

 

 

кількість переглядів: 55