Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
15.09.2023

Захист прав дітей обговорено на спільній нараді керівників правоохоронних органів та органів державної влади

У Черкаській обласній прокуратурі проведено спільну нараду керівників  правоохоронних органів та органів державної влади, на якій обговорено стан впровадження та реалізацію Пілотного проєкту щодо імплементації міжнародних стандартів правосуддя, дружнього до дитини.

У заході взяли участь начальник Департаменту захисту інтересів дітей та протидії насильству Офісу Генерального прокурора Юлія Усенко та прокурори Департаменту, начальник відділу організації превентивної роботи у громадах Управління ювенальної превенції Національної поліції України Віталій Романов, а також представники основних органів і служб регіону, які є дотичними до Пілотного проєкту.

Черкащина є однією з 6 областей, на території яких активно впроваджується Пілотний проєкт імплементації міжнародних стандартів правосуддя, дружнього до дитини, в основу якого покладено «дитиноцентризм», тобто всі етапи процесу будуються навколо неповнолітнього, з урахуванням його інтересів, права на захист і допомогу, у тому числі психологічну.

Під час наради представники Офісу Генерального прокурора окреслили основні напрями і орієнтири для досягнення позитивних результатів у роботі шляхом забезпечення прав неповнолітніх.  

Загалом захід пройшов у формі активного "діалогу", учасники жваво обговорювали ситуації, обмінювалися думками та досвідом.

Робота на вказаному напрямі триває.

Пресслужба Черкаської обласної прокуратури

 

кількість переглядів: 1974