Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
27.07.2023

Повідомлено про підозру черкащанину за забруднення земель на території Черкаського району

За процесуального керівництва прокурорів Черкаської окружної прокуратури повідомлено про підозру фізичній особі-підприємцеві за фактом забруднення земель (ч. 1 ст. 239 Кримінального кодексу України).

Слідством встановлено, що підприємець у порушення вимог земельного та природоохоронного законодавства займався господарською діяльністю, у результаті якої було суттєво забруднено землі не типовими для природних об’єктів речовинами. А це в свою чергу створило небезпеку для здоров’я людей та довкілля.

 Розмір шкоди, зумовленої забрудненням земельних ділянок, становить майже 800 тис. грн. 

Досудове розслідування та оперативний супровід здійснюють працівники Черкаського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області та Управління Служби безпеки України в Черкаській області у взаємодії зі спеціалістами Державної екологічної інспекції Центрального округу.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Пресслужба Черкаської обласної прокуратури

кількість переглядів: 869