Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
06.06.2023

Ласий шматок землі, розташованої в м. Умані, став об’єктом злочинного посягання – скеровано до суду обвинувальний акт

За процесуального керівництва Уманської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно уманчанки, яка використовуючи завідомо підроблені документи, за попередньою змовою групою осіб оформила земельну ділянку, а також легалізувала незаконно одержане майно шляхом вчинення правочину (ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 28, ч. 4 ст. 358, ч. 3 ст. 190, ч. 4 ст. 358, ч. 1 ст. 209  КК України).
За версією слідства, жінка з метою отримати в приватну власність розташовану в привабливому мікрорайоні міста Умані земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, площею 0,0391 га, вартістю понад 240 тис. грн, використала підроблені документи, надавши їх державному реєстратору для реєстрації права власності.
Заволодівши таким чином землею, що належала громаді, жінка відчужила її на користь іноземця.
За клопотанням сторони обвинувачення суд наклав арешт на земельну ділянку, що стала об’єктом злочинного посягання.
Досудове розслідування щодо решти причетних до оборудки осіб триває.
У разі доведення вини жінці загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з конфіскацією майна.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Черкаської обласної прокуратури

 

кількість переглядів: 782