Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
17.03.2023

За надання неправомірної вигоди працівнику поліції 59-річного чоловіка засуджено до реального покарання у вигляді позбавлення волі

За принципової позиції прокурорів Черкаської обласної прокуратури апеляційний суд залишив в силі вирок Христинівського районного суду, яким визнано винним та засуджено жителя м. Христинівка до 4 років позбавлення волі з конфіскацією майна за надання неправомірної вигоди працівнику поліції (ч. 3 ст. 369 України).
Так, судом першої інстанції визнано доведеним, що 59-річний житель м. Христинівка запропонував та надав працівнику поліції неправомірну вигоду в сумі 1000 доларів США за вирішення питання про закриття кримінального провадження за фактом незаконного придбання та зберігання наркотичних засобів його сином.
Не погоджуючись з рішенням суду, захисник обвинуваченого подав апеляційну скаргу з проханням скасувати вказаний вище обвинувальний вирок та закрити кримінальне провадження з реабілітуючих підстав.
Однак судом апеляційної інстанції доводи сторони захисту про відсутність достатніх доказів вини чоловіка у вчиненні кримінального правопорушення визнано безпідставними та вказаний вище вирок залишено без змін. Наразі він вступив у законну силу.


Пресслужба Черкаської обласної прокуратури

 

кількість переглядів: 630