Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
16.01.2023

Апеляційний суд залишив без змін вирок, яким засуджено водія до 3 років позбавлення волі

За принципової позиції прокурорів Черкаської обласної прокуратури апеляційним судом залишено в силі вирок Черкаського районного суду, яким  визнано винним та засуджено до 3 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами строком на 3 роки чоловіка, який скоїв ДТП, внаслідок чого постраждали 2 особи (ч. 2 ст. 286 України).
Прокурором у суді доведено, що обвинувачений, керуючи автомобілем ВАЗ, грубо порушуючи вимоги Правил дорожнього руху, виїхав на зустрічну смугу руху, де зіткнувся з автомобілем ЗАЗ. Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди пасажир автомобіля ЗАЗ отримав тяжкі тілесні ушкодження, що призвели до його інвалідності, а водій цього ж автомобіля – тілесні ушкодження середньої тяжкості.
Не погодившись з указаним вироком, обвинувачений подав апеляційну скаргу з проханням пом’якшити призначене йому покарання. Однак апеляційним судом враховано тяжкість скоєного кримінального правопорушення, рівень його суспільної небезпечності та обставини вчинення, що мають значення для дотримання вимог кримінального закону під час вирішення питання про призначення відповідної міри та розміру покарання.
За результатами апеляційного розгляду вказаний вище вирок залишено без змін, наразі він вступив у законну силу.

Пресслужба Черкаської обласної прокуратури

 

кількість переглядів: 605