Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
02.12.2022

Викрито членів організованої групи, які в місті Черкаси організували проведення азартних ігор

Трьом членам організованої групи, які на території м. Черкаси здійснювали незаконну діяльність з організації та проведення азартних ігор, повідомлено про підозру (ч. 3 ст. 28 ч. 2 ст. 203-2 КК України).
За даними слідства учасники злочинного угруповання всупереч вимогам Закону України «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор», з метою незаконного збагачення організували незаконний доступ до азартних ігор у 3 приміщеннях, розташованих у місті Черкаси, використовуючи персональні комп’ютери та мережу Інтернет.
Під час проведення обшуків вилучено комп’ютерну техніку, записи про «чорнову» бухгалтерію, грошові кошти, отримані від незаконного ведення господарської діяльності.  
За клопотаннями органу досудового розслідування організатору злочинної групи та пособнику злочинів судом обрано запобіжний захід у вигляді застави на суму 234 тис. грн та 198 тис. грн відповідно, щодо виконавця – особисте зобов’язання.
Діяльність злочинної організації припинена працівниками прокуратури спільно з працівниками ЧРУП ГУНП в Черкаській області та Управління СБ України в Черкаській області.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Черкаської обласної прокуратури

 

кількість переглядів: 714