Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
28.11.2022

На Корсунщині засуджено до 6 років позбавлення волі крадія

За принципової позиції прокурорів Корсунь-Шевченківського відділу Смілянської окружної прокуратури до реальної міри покарання засуджено чоловіка, який обвинувачувався в таємному викраденні майна та втягненні неповнолітнього в протиправну діяльність (ч. 3 ст. 15, ч. 3 ст. 185, ч. 3 ст. 185, ч. 1 ст. 304 КК України).
Прокурором у суді доведено, що 35-річний місцевий житель, який раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за умисні корисливі злочини, вчинив кілька крадіжок з проникненням у домоволодіння та інші приміщення. Одну з крадіжок він вчинив разом з неповнолітнім, втягнувши його у протиправну діяльність, однак цей злочин вони не змогли довести до кінця, оскільки були затримані працівниками поліції на місці.
Чоловік своєї вини не визнав та, враховуючи наявність доказів, зібраних у ході досудового розслідування, суд визнав обвинуваченого винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 15, ч. 3 ст. 185, ч. 3 ст. 185, ч. 1 ст. 304 КК України, призначивши покарання у вигляді 6 років позбавлення волі.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Пресслужба Черкаської обласної прокуратури

кількість переглядів: 626