Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
09.06.2022

Незаконна порубка лісу: до суду скеровано обвинувальний акт стосовно старости одного із сіл Кам’янської об’єднаної територіальної громади

Смілянською окружною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт за обвинуваченням старости одного із сіл Кам’янської об’єднаної територіальної   громади Черкаського району за ч. 2 ст. 364 та ч. 4 ст. 246 КК України (за фактом незаконної порубки дерев у захисних лісових насадженнях, перевезення, збут незаконно зрубаних дерев, що спричинили тяжкі наслідки та зловживання службовим становищем, тобто умисне з метою одержання будь-якої неправомірної вигоди для самої себе чи іншої фізичної особи використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що  спричинило тяжкі наслідки).

За даними слідства правопорушник у вересні - жовтні 2021 року, залучившись підтримкою двох осіб, на території захисного лісонасадження, не маючи лісорубного квитка (ордера), який засвідчує законність здійснення порубки, зрізав 315 дерев породи ясен, дуб, берест, чим державі завдано шкоди у розмірі понад 1 млн. грн, що є тяжкими наслідками.

У подальшому спиляну деревину реалізовано за кошти місцевим жителям.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Черкаської обласної прокуратури

кількість переглядів: 1084