Контраст contrast
Шрифт . . Очистити
Сховати налаштування
 
11.02.2022

Службова недбалість зі збитками у 1,8 млн грн – судитимуть колишнього посадовця Черкаської ОДА

За наслідками досудового розслідування прокурори Черкаської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно колишнього посадовця одного з департаментів Черкаської обласної державної адміністрації за фактом вчинення службової недбалості, що завдало тяжких наслідків охоронюваним законом державним інтересам (ч. 2 ст. 367 КК України).

За даними слідства, обвинувачений упродовж 2018 – 2019 років, під час реконструкції та добудови спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи в м. Черкаси, внаслідок неналежного виконання покладених на нього службових обов’язків допустив відхилення від проектної документації та застосування матеріалів, які не передбачені проектом. Згідно проведених експертних досліджень це призвело до неможливості подальшої добудови й використання спортивних залів за їх цільовим призначенням без виконання робіт з цілковитого демонтажу деяких несучих конструкцій або без внесення змін до проектної документації в частині підсилення існуючих несучих конструкцій.

Неналежно виконані роботи були повністю оплачені за рахунок бюджетних коштів, внаслідок чого бюджету завдано збитків на загальну суму більш ніж 1,8 млн грн.

Заходи з викриття проводилися прокурорами Черкаської окружної прокуратури спільно зі слідчими Черкаського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області та співробітниками Управління Служби безпеки України в Черкаській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Черкаської обласної прокуратури

 

кількість переглядів: 829