07.02.2022

Судитимуть директора приватного товариства, який обвинувачується в службовій недбалості зі збитками у майже 750 тис. грн

Прокурори Черкаської обласної прокуратури скерували до Соснівського районного суду м. Черкаси обвинувальний акт стосовно директора приватного товариства, який є депутатом Черкаської обласної ради, за фактом вчинення службової недбалості, що призвела до спричинення тяжких наслідків охоронюваним законом державним інтересам (ч. 2 ст. 367 КК України).

За версією слідства, обвинувачений, діючи від імені генерального підрядника, внаслідок неналежного виконання покладених на нього службових обов’язків, не забезпечив належний контроль за виконанням робіт по капітальному ремонту приміщень приймального відділення лікарні, що входить до державної програми «Велике будівництво», і допустив складання та видачу офіційних документів, до яких внесено неправдиві відомості в частині завищення обсягів будівництва. Внаслідок службової недбалості директора товариства бюджету завдано матеріальних збитків на загальну суму майже 750 тис. грн.

Досудове розслідування здійснювалося СУ ГУНП в Черкаській області, за оперативного супроводження УСБУ в Черкаській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Черкаської обласної прокуратури

 

кількість переглядів: 606