Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
27.01.2022

Бандитизм, крадіжки та розбійні напади зі збитками у 2 млн грн – судитимуть 4 членів озброєного злочинного угруповання

Прокурори обласної прокуратури затвердили та скерували суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням 4 членів озброєного організованого злочинного угруповання за фактом бандитизму, вчинення низки крадіжок, розбійних нападів і незаконного поводження зі зброєю (ст. 257, ч. 5 ст. 185, ч. 4 ст. 187, ч. 1 ст. 263 КК України).

Зібраними доказами встановлено, що на початку 2021 року обвинувачені зорганізувались у  стійку банду, для забезпечення діяльності якої придбали вогнепальну зброю та набої до неї, які використовували під час вчинення злочинів.

Члени банди були забезпечені знаряддям для зламу запірних механізмів (замків, засувів тощо), пошкодження сіток, решіток, яке мали з собою при вчиненні розбійних нападів та крадіжок, а з метою власного маскування та унеможливлення ідентифікації особи перед вчиненням розбійних нападів і крадіжок перевдягалися в одяг темного кольору, надягали рукавички, захисні окуляри та балаклави.   

У період з квітня до липня 2021 року обвинувачені вчинили на території Черкаської та Вінницької областей ряд розбійних нападів на склади зі значними матеріальними цінностями, які охоронялися, а також таємних викрадень чужого майна, завдавши своїми злочинними діями збитків потерпілим на загальну суму понад 2 млн грн.

Діяльність організованої групи припинена працівниками обласної прокуратури спільно з Управлінням карного розшуку ГУНП в Черкаської області та слідчим управлінням ГУНП в Черкаській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.    
      
Пресслужба Черкаської обласної прокуратури

 

кількість переглядів: 1505