15.09.2021

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно поліцейського сектору реагування патрульної поліції Смілянського відділу поліції


Черкаською обласною прокуратурою за наслідками досудового розслідування, яке здійснювалося слідчим третього слідчого відділу (з дислокацією у м. Черкасах) територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно поліцейського сектору реагування патрульної поліції № 3 Смілянського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області за ч. 1 ст. 396 КК України.


За даними слідства, поліцейський сектору реагування патрульної поліції № 3 Смілянського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області, будучи безпосереднім очевидцем вчинення тяжкого злочину своїм колегою – поліцейським сектору реагування патрульної поліції № 1 Смілянського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області, а саме кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 365 КК України, жодним чином не відреагував і не вжив всіх можливих заходів щодо припинення вчинення такого злочину, та у подальшому з про вказаний злочин нікого не повідомив, хоча був зобов’язаний негайно та обов’язково доповісти безпосередньому керівництву чи компетентні правоохоронні органи.


                                                                                                   Пресслужба Черкаської обласної прокуратури

кількість переглядів: 656