08.06.2021

Повідомлено про підозру шахраям, які шляхом обману заволоділи чужими коштами

Слідчим управлінням ГУНП в Черкаській області за процесуального керівництва Черкаської обласної прокуратури 5 особам повідомлено про підозру у вчиненні організованою групою ряду шахрайств – злочинів, передбачених ч. 4 ст. 190 КК України.


Вказана стаття передбачає відповідальність за заволодіння чужим майном шляхом обману та зловживання довірою з використанням електронно-обчислюваної техніки.


Досудовим розслідуванням установлено, що група з 5 осіб на веб-сайті https://zapchasti.ria.com/ і в месенджері «Viber» розміщували рекламні оголошення про продаж автозапчастин, вводили в оману потенційних покупців, запевняючи у наявності необхідного товару, отримували від них попередню оплату за замовлення, але зобов’язання по відправленню автозапчастин покупцям не виконували, і в такий спосіб заволоділи чужими коштами.


Досудове розслідування за вказаним фактом триває, до суду скеровано клопотання про обрання підозрюваним запобіжних заходів.


За вчинення вказаних злочинів ч. 4 ст. 190 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 12 років з конфіскацією майна.

                                                                           Пресслужба Черкаської обласної прокуратури

кількість переглядів: 87