05.04.2021

Скеровано до суду обвинувальний акт стосовно шахраїв, які заволоділи грошовими коштами громадян через мережу Інтернету

Черкаською обласною прокуратурою у кримінальному провадженні Слідчого управління Національної поліції в Черкаській області за оперативного супроводу відділу протидії кіберзлочинності в Черкаській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України викрито групу осіб, які шахрайським шляхом заволоділи грошовими коштами громадян через мережу Інтернету.


Так, в ході проведення досудового розслідування, встановлено, що група осіб на території м. Черкаси, з метою власного незаконного збагачення, з використанням Всесвітньої мережі Інтернет, соціальної мережі «Facebook» та «Instagram», створили сторінку з вигаданим іменем користувача та шляхом обману, розмістивши завідомо неправдиві  оголошення про продаж товарів, ввівши в оману покупців отримували повну передоплату за товар, після чого його не відправляли і гроші не повертали.


Зловмисники здійснювали свою діяльність на території всієї України.


За результатами проведення досудового розслідування, обвинувальний акт стосовно вказаних осіб за обвинуваченням у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ст. 190 КК України скеровано до Придніпровського районного суду м. Черкаси.


Довідково: санкція за ст. 190 КК України, передбачає покарання у вигляді позбавлення волі до трьох років.

                                                                                                                           Пресслужба Черкаської обласної прокуратури

кількість переглядів: 99